تاريخ : | | نویسنده : donyayesms

یک کارشناس موزه با انتقاد از اهمیت ندادن شهروندان تهرانی به موزه های شهر گفت: تهران بیشترین جمعیت را دارد اما مردم این شهر کمترین بازدیدکنندگان موزه های آن هستند آنقدر که می توان گفت خاک مرده در موزه های تهران پاشیده اند!

عبدالله پور اسکندر، کارشناس موزه داری در گفتگو با مهر با بیان اینکه اگر از مردم تهران نام دو موزه را بپرسید آنها حتما کاخ موزه ها را نام می برند گفت: کاخ موزه های تهران یکی از آن موزه هایی است که به دلیل قرارگیری در فضای طبیعی بسیار زیبا مورد توجه مردم قرار می گیرد اما این موضوع جای تاسف دارد چون انقدر این موزه ها بی روح هستند که فقط اگر جشنواره ای برگزار شود، تعداد گردشگران آن بیشتر می شود حال اگر برنامه های جنبی و فضای سبز آنها را هم حذف شود به حال و روز موزه های دیگرمان که کمتر کسانی از آن بازدید می کنند می افتند.

پوراسکندر بیان کرد: یک مدیر توانمند و علاقه مند می تواند با برنامه ها و ترفندهایی که دارد باعث آشنایی مردم با تاریخ و میراث فرهنگی شان شود و این موضوع جز وظایف هر مدیر موزه به حساب می آید.

وی تصریح کرد: زمانی که یک مدیر روابط عمومی مدیر کاخ موزه های نیاوران و کاخ گلستان می شود و سه مسئولیت بزرگ را همزمان با هم اداره می کند، چه توقعی می توان داشت که برنامه های جامعی برای مهمترین کاخ موزه های تهران داشته باشیم.

رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جشن عروسی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
تجهیزات تالار پارس
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
روغن خراطین
بوتاکس چگونه تزریق می شود؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تحلیل آماری

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.