مدير كل امور دانشجويان داخل وزارت علوم از ثبت‌نام 31 هزار نفر متقاضي در سامانه نقل و انتقال و مهماني دانشجويي در سال جاري خبر داد.

به گزارش ايسنا، مجتبي بذرافشان مقدم در چهل و سومين همايش معاونان آموزشي دانشگاه‌هاي كشور با اشاره به عملكرد مهماني و انتقال دانشجويي در سال گذشته، گفت: در سال گذشته 45 هزار و 316 نفر ظرفيت در نظر گرفته شده بود.

وي با اشاره به تقاضاي اوليه 43 هزار نفري متقاضيان براي انتقال و مهماني، گفت: با 28 هزار و 866 نفر در دانشگاه مبدا موافقت شد به اين معنا كه 64 درصد ظرفيت تعيين شده در دانشگاه مبدا موافقت شد.

وي با بيان اينكه از بين 28 هزار نفر موافقت شده در مبدا، با 18 هزار و 515 نفر در مقصد موافقت شد افزود: از مجموع 43 هزار متقاضي نقل و انتقال و مهماني در نهايت با تقاضاي 18 هزار و 515 نفر موافقت شد.

بذرافشان با اشاره به ظرفيت 23 هزار و 810 نفري دانشگاه‌هاي دولتي براي نقل و انتقالات، گفت: در مبدا با 89 درصد اين ظرفيت و در مقصد با 54 درصد آنان موافقت شد.

وي با اشاره به مقايسه موافقت دانشگاه‌هاي دولتي و غير دولتي گفت: دانشگاه‌هاي دولتي با 69 درصد تقاضاها در مقصد و دانشگاه‌هاي غير دولتي با 30 درصد تقاضا موافقت كردند.

مديركل امور دانشجويان داخل وزارت علوم با اشاره به ايجاد چند تغيير در آيين نامه نقل و انتقال و مهماني، گفت: سامانه نقل و انتقال هر سال فقط در ارديبهشت ماه براي ثبت تقاضاي متقاضيان باز خواهد بود.

وي ادامه داد: اضافه شدن متقاضيان دانشگاه فني ‌و حرفه‌اي و دغدغه برخي مسئولين براي تقاضاي دانشجويان جديد الورود به ويژه دانشجويان دختر از ديگر تغييرات اين سامانه به شمار مي‌آيد.

بذرافشان در خاتمه با اشاره به ثبت تقاضاي نقل و انتقال و مهماني دانشجويان جديد الورود اظهاركرد: با هماهنگي سازمان سنجش و بر اساس آيين نامه مهماني و انتقال، دانشجويان جديد الورود مي‌توانند بر اساس رتبه احراز شده در كنكور به صورت مهماني مبنا اقدام كنند.رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جشن عروسی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
تجهیزات تالار پارس
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
روغن خراطین
بوتاکس چگونه تزریق می شود؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تحلیل آماری

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.