اتهام محارب برای عاملان سرقت مسلحانه از طلافروشی در سال ۸۲

حوادث - روزنامه خراسان نوشت:

مقام قضایی اتهام «محارب» را به 3 عضو یک باند خطرناک که هنگام سرقت مسلحانه از یک طلافروشی در مشهد اقدام به تیراندازی کرده بودند تفهیم کرد.

 

در پی دستگیری 3 تن از سارقان مسلحی که با پوشاندن صورت خود در سال 1382 به یک طلافروشی در خیابان شهید مفتح مشهد دستبرد زده بودند بازجویی از آنان توسط قاضی حسین امام وردی آغاز شد. یکی از متهمان این پرونده گفت: من شنیده ام که اعضای دیگر باند به یک طلافروشی در منطقه رضاشهر نیز به طور مسلحانه دستبرد زده اند اما من فقط در سرقت مسلحانه از طلافروشی سی متری طلاب همراه آنان بودم.

 

با توجه به این که اعضای این باند خطرناک برای ترساندن مردم در خیابان، اقدام به تیراندازی کرده و موجب ایجاد رعب و وحشت در شهروندان شده بودند، قاضی شعبه 804 مجتمع قضایی شهید قدوسی مشهد اتهام «محارب» را به آنان تفهیم کرد. این در حالی است که قاضی پرونده، 3 سارق خطرناک را با صدور قرار بازداشت موقت در اختیار کارآگاهان پلیس آگاهی قرار داد تا درباره سرقت های احتمالی دیگر آنان تحقیقات بیشتری انجام شود.

 

شایان ذکر است: در پی یک نزاع دسته جمعی که چندی قبل در مشهد رخ داد و 2 تن از عاملان نزاع از اسلحه کلاشینکف استفاده کردند مشخص شد که از اسلحه مذکور در سرقت مسلحانه از یک طلافروشی در خیابان شهید مفتح مشهد استفاده شده است. با اعترافات 2 متهم مذکور یکی دیگر از عاملان سرقت از طلافروشی در گلبهار دستگیر شد و تحقیقات پلیسی برای شناسایی و دستگیری دیگر متهمان این پرونده ادامه یافت./خبرآنلاینرپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جشن عروسی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
تجهیزات تالار پارس
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
روغن خراطین
بوتاکس چگونه تزریق می شود؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تحلیل آماری

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.