اخبار,اخبار جدید,اخبار جالب

 

آمریكا اتهامات جدیدی را علیه حزب الله مطرح كرد

وزارت امور خارجه آمریكا با ادعای اینكه حزب الله در تحولات داخلی سوریه دخالت مستقیم دارد، این گروه مقاومت لبنانی را به آمادگی برای انجام عملیات در برخی مناطق جهان متهم كرد!

به نقل از پایگاه اینترنتی شبكه خبری الجزیره، دانیل بنیامین، هماهنگ كننده مبارزه با تروریسم وزارت امور خارجه آمریكا مدعی شد، حزب الله نقش اساسی در تحولات جاری در سوریه دارد و با شیوه های مختلف به دولت این كشور برای مقابله با مخالفان كمك می كند.

به گفته بنیامین، حزب الله ماموریت آموزش نیروهای سوری و رساندن كمك های لجستیكی به دولت سوریه را به عهده دارد و در واقع هماهنگ كننده میان مقامات سوری و كشورهای هم پیمان سوریه است.

مسئول مبارزه با تروریسم وزارت امور خارجه آمریكا در ادامه مدعی شد، حزب الله در حال آمادگی برای انجام عملیات در سراسر جهان است و اروپا یكی از اهداف برای انجام این حملات اعلام شده است.

وی با تاكید بر اینكه مداركی دال بر اینكه حزب الله لبنان قصد انجام عملیات در خاك آمریكا را داشته باشد وجود ندارد، مدعی شد: حزب الله فعالیت های خود را در سراسر جهان افزایش داده و به احتمال زیاد حملاتی را در اروپا و برخی مناطق جهان اجرا خواهد كرد.

این مسئول وزارت امور خارجه آمریكا بدون ارائه مدركی در ادامه ادعاهایش عنوان داشت: پس از سقوط دولت بشار اسد، نقش حزب الله در سوریه و فعالیت های این گروه در مبارزه با مخالفان دولت سوریه مشخص خواهد شد.

وی هم چنین اعلام كرد كه تحریم های اخیر وزارت امور خارجه علیه حزب الله به دلیل نقش این گروه در تحولات سوریه بوده است./ایسنا

 رپورتاژ
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
تجهیزات تالار پارس
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
روغن خراطین
بوتاکس چگونه تزریق می شود؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تحلیل آماری
فروشگاه اسباب بازی بازیجو
نمایندگی برندها در ایران
برگزاری دوره های آموزشی حرفه ای توسط رایتک
تومور اربیت ، علائم ، درمان و جراحی آن ها
سامانه جامع مشاغل شهرری
سایت آی تی قیمت در زمینه قیمت های کالای دیجیتالی
کرایه اتومبیل | اجاره خودرو
فال حافظ

لینک های مفید
تبلیغ در اینستاگرام | برش لیزر | فال حافظ | صندلی هتلی | کاغذ دیواری | کاغذ دیواری | گنج یاب |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.