مامور پلیس پاهایش را در عملیات تعقیب و گریز از دست داد

مامور فداکار پلیس در عملیات تعقیب و گریز با متهم فراری هر دو پایش را زیر چرخهای قطار از دست داد.

به گزارش خبرنگار مهر، تاریکی شب همه جا حتی قطار عادی «تهران – اهواز» را فرا گرفته بود، عقربه ها، ساعت 23 را نشان می داد و گروهبانیکم «جلال علیزاده» بدون هیچ خستگی و اعتراضی همچنان در حال سرکشی و بازدید از داخل قطار بود.

مامور وظیفه شناس که بیشتر از هر چیز به فکر آرامش و آسایش مسافران داخل قطار بود، در حالی که به آرامی داخل راهرو قطار حرکت می کرد تا مبادا یکی از مسافران نیاز به کمک داشته باشد ناگهان صدایی از داخل یکی از واگن ها او را در جایش میخکوب کرد.

یعنی داخل این واگن هنوز کسی بیدار است؟! به آرامی از کنار درب واگن، داخل را نگاه کرد.فردی را که با حالتی مضطرب و دستپاچه در حال کنکاش وسایل همراه مسافران بود، نظرش را جلب کرد.

سنگینی سایه مامور وظیفه شناس، مرد سارق را به خود آورد. دیگر چیزی جلو دارش نبود..سارق با دیدن چهره مامور قطار بلافاصله پا به فرار گذاشت و راهروهای قطار را یکی پس از دیگری پشت سر گذاشت.

مامور فداکار که تمام تلاشش دستگیری سارق بود، پا به پای او می دوید تا متهم را تحویل قانون دهد و به سزای عملش برساند.

در این میان، سارق به انتهای قطار نزدیک می شد. راهی جز پرتاب خود به خارج از قطار ندید، پنجره قطار را باز کرد و به سرعت خود را به بیرون پرتاب کرد. گروهبانیکم «علیزاده» با این حال دست از تعقیب متهم بر نداشت و به سمت درب قطار رفت، درب را باز کرد و در حالی که قصد پریدن از قطار به سمت بیرون را داشت، تعادلش را از دست داد.

صدای دلخراش این مامور پلیس خبر از حادثه ای ناگوار می داد، این جوان از خود گذشته در حال انجام وظیفه هر دو پایش را زیر چرخ های قطار از دست داد.

 

اخبار,اخبار جدید,اخبار جالب

 

اگر سارقی در کار نبود، اگر همه به حق خود قانع بودند، اگر افراد در زندگی دیگران دست درازی نمی کردند، شاید این مامور جوان و وظیفه شناس اکنون صحیح و سالم در کنار خانواده اش بود.شاید تا دقایقی قبل تنها دغدغه این مامور مهربان و از خود گذشته، رسیدن در کنار خانواده و دیدار آنها بود اما اکنون...

گفتنی است، مامور وظیفه شناس پلیس راه آهن پس از این ماجرا بلافاصله به بیمارستان امام جعفر صادق (ع) شهرستان «الیگودرز» اعزام شد و اما با تلاش کادر پزشکی متاسفانه به دلیل صدمات وارده هر دو پای وی از زیر زانو قطع شد./مهر

 رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جشن عروسی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
تجهیزات تالار پارس
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
روغن خراطین
بوتاکس چگونه تزریق می شود؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تحلیل آماری

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.