اخبار,اخبارجدید,اخبار جالبسانسور گزارش صد روزه رئیس جمهور

اخبار سیاسی - فشارهای افراطیون برای سانسور گزارش صد روزه رئیس جمهور

نگرانند تصویر مجعول و بزک شده‌ای که از ۸ سال گل کاری‌های خودشان به ویژه از طریق رسانه ملی به خورد مردم دادند، مورد تشکیک قرار گرفته و روحانی با شکستن آن تصویر، عریان و صریح واقعیتهای کشور را با مردم در میان بگذارد. در این راستا طی این مدت جریان افراط از طرق مختلف به رایزنی با روحانی و نزدیکانش پرداخته و در دستور کار بوده تا در این مدت با فشارهای شدید در سطوح مختلف، او را از بیان واقعیت‌ها منصرف کنند .

افراطیون و برخی عوامل صاحب منصب در دولت قبل که همچنان در دستگاه‌های حکومتی ذی نفوذند، از مدت‌ها پیش فشارهای شدیدی بر روحانی وارد کرده‌اند تا رئیس جمهور گزارش صد روزه خود را سانسور کرده و او را از ارائه تصویر شفاف و واقعی از آنچه تحویل گرفته، باز دارند.

بنا بر این گزارش، بعد از آنکه مافیای رسانه‌ای و در راس آن، عوامل صداوسیما در شیوه‌ای غیر حرفه‌ای به «سفیدنمایی» اقدامات دولت قبل مشغول بودند، تا کنون تلاش زیادی کرده‌اند که پرده از آنچه در این سال‌ها بر کشور رفت، بالا زده نشود. از همین رو آن‌ها در یک ماه گذشته به انحاء مختلف تلاش می‌کنند روحانی را ترغیب کنند از بیان مشکلاتی که کشور به آن‌ها دچار است و میراثی که از محمود احمدی‌نژاد تحویل گرفته، منصرف کنند.

آن‌ها در خفا و آشکار می‌گویند بهتر است روحانی به جای اینکه بگوید کشور چه شرایطی دارد و چه دولتی را تحویل گرفته، برنامه‌های خود را اعلام کند و بگوید که چه کار می‌خواهد بکند و از بیان مشکلات پرهیز کند. چرا که نگرانند تصویر مجعول و بزک شده‌ای که از ۸ سال گل کاری‌های خودشان به ویژه از طریق رسانه ملی به خورد مردم دادند، مورد تشکیک قرار گرفته و روحانی با شکستن آن تصویر، عریان و صریح واقعیتهای کشور را با مردم در میان بگذارد.

در این راستا طی این مدت جریان افراط از طرق مختلف به رایزنی با روحانی و نزدیکانش پرداخته و در دستور کار بوده تا در این مدت با فشارهای شدید در سطوح مختلف، او را از بیان واقعیت‌ها منصرف کنند.

این در حالی است که تشکیلات رسانه‌ای همین جریان، هنوز چیزی از فعالیت دولت جدید نگذشته، در حال سیاه نمایی است و انتظار دارد روحانی به سفیدنمایی گذشته بپردازد.

یکی از فرار به جلوهای این جریان این بوده که به تحریف وعده روحانی پرداختند و در حالی که روحانی قبلا گفته بود پس از صد روز گزارش می‌دهد چه تحویل گرفته است، رسانه‌های این جریان مدعی شدند وی باید به گزارش عملکرد دولت جدید بپردازد، در حالی که به لطف نمایندگان تندرو، تازه حدود ده روز است که کابینه تکمیل شده و هنوز ترکیب جدید وزارتخانه‌ها شکل نگرفته است.

رییس جمهور قاعدتا می‌داند که این اولین گزارش اوست و نه آخرین گزارش و در ۴ سال آینده مشکلات زیادی پیش رو دارد. از همین رو در صورتی که تصویر روشنی از وضع کنونی به مردم ندهد، حتی در صورت پیشرفت‌های نسبی وزارتخانه‌ها، دستاوردهای مسوولان دولت برای به آرامش رساندن بخش‌های مختلف چندان دیده نخواهد شد و چه بسا انتظارات آنان محقق نشود.

البته قطعا مردم از فردی که با شعار «دولت راستگویان» روی کار آمده، انتظار ندارند وضعیت را بد‌تر از آنچه هست، گزارش دهد و البته برعکس؛ آن‌ها توقع دارند روحانی صادق و شفاف، واقعیت فضای کنونی را به مردم بگوید و تمام تلاش دولتش را برای اصلاح ناکامی‌ها به کار بندد.

از سوی دیگر با وجود چشمگیر بودن توفیق دولت روحانی در زمینه دیپلماسی، مردم به خوبی از آن مطلعند و انتظار دارند برنامه‌های دولت در بخش‌های دیگر نظیر مشکلات اقتصادی، وضعیت سیاست داخلی و مسایل فرهنگی نیز مطلع شوند، به ویژه آنکه نظرسنجی اخیر ایرنا نشان می‌دهد مردم به رغم رضایت ۸۰ درصدی از عملکرد دولت در دیپلماسی، بین ۶۰ تا ۸۰ درصد دولت را در مهار نقدینگی و حل معضل بیکاری ناموفق می‌دانند.

اخبار سیاسی - آینده،سلام نو

 رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جشن عروسی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
تجهیزات تالار پارس
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
روغن خراطین
بوتاکس چگونه تزریق می شود؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تحلیل آماری

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.