شعاردادن عليه قاسم‌پور درست نيست؛
قلعه‌نويي: گل صحيح و يک پنالتي ما را نگرفتند

سرمربي تيم فوتبال استقلال گفت: گل صحيح ما پذيرفته نشد و يک پنالتي هم براي ما نگرفتند.
    [قلعه‌نويي: گل صحيح و يک پنالتي ما را نگرفتند]

اخبار سیاسی امير قلعه‌نويي پس از تساوي بدون گل برابر مس کرمان با تبريک روز خبرنگار گفت: خيلي خوب بازي کرديم و نقطه قوت مس کرمان که خط هافبک آن بود را تا حدودي کنترل کرديم اما بدشانسي آورديم و دو سه توپ ما به تيم دروازه خورد. گل صحيح استقلال را مردود اعلام کردند و يک پنالتي صد درصد روي حنيف عمران‌زاده را هم نگرفتند. با همه احترامي که براي داور قائلم و نمي‌خواهم از داوران انتقاد کنم اما اين اتفاقات افتاد.

وي ادامه داد: هر دو تيم بازي خوبي انجام دادند و هم ما و هم مس مي‌توانستند برنده شوند که شانس ما بيشتر بود و بايد برنده مي‌شديم.

سرمربي استقلال در مورد تاکتيک حريف گفت: مس بازي مستقيم انجام مي‌داد و توپ‌ها را براي عنايتي مي‌فرستاد که ما حنيف عمران‌زاده را آورديم تا او و صادقي با عنايتي بپرند و پژمان منتظري و هاشم‌ بيک‌زاده پوشش بدهند. با اين کار، بازي مستقيم مس را از کار انداختيم.

قلعه‌نويي تاکيد کرد: استقلال خيلي ايراد دارد و هنوز نمي‌توانيم توپ را در خط هافبک به خوبي در گردش درآوريم. آرش برهاني دوندگي خوبي داشت با اين حال در خط حمله و هافبک ايراد داريم و جنگندگي لازم را نداريم.

وي در مورد بازي جواد نکونام گفت: نکونام جزء خوب‌هاي اين بازي بود.

قلعه‌نويي در مورد تعويض جانواريو گفت: مي‌خواستم زندي را تعويض کنم اما جانواريو گفت که از نظر بدني تخليه شده و مجبور شدم او را تعويض کنم.

سرمربي استقلال در مورد دلخوري آرش برهاني از نيمکت‌نشيني و رفتنش به رختکن تيم گفت: برهاني به دستشويي رفته بود. وقتي خبرنگاران به قلعه‌نويي گفتند دستشويي او طولاني بود سرمربي استقلال پاسخي نداد.

سرمربي پيشين مس کرمان در مورد علت اينکه اين تيم چرا نمي‌تواند تيم رويايي چند سال گذشته باشد گفت: اجازه بدهيد من دخالت نکنم اما مس تيمي است که سابقه آسيايي شدن و مديران بسيار خوبي در استان دارد. بايد ثبات مديريت وجود داشته باشد و بين همه استان همدلي به وجود بيايد. با وجود مديري مثل سعد محمدي در صورت ايجاد هماهنگي و يکدلي مس مي‌تواند موفق شود اما بايد همدل بود. شعار دادن در هفته دوم و سوم عليه قاسم‌پور کار درستي نيست و از هر تيمي آرامشش را بگيرند توانايي و پتانسيلش نصف مي‌شود. مس مي‌تواند تيم خوبي باشد به شرط آنکه همدل و هماهنگ عمل شود.رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جشن عروسی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
تجهیزات تالار پارس
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
روغن خراطین
بوتاکس چگونه تزریق می شود؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تحلیل آماری

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.