تاريخ : | | نویسنده : donyayesms

 

 

 

تشديد برخورد با 6 تخلف حادثه‌ساز

 

فرمانده پليس راه کشور خبرداد:

تشديد برخورد با 6 تخلف حادثه‌ساز، در طرح تابستاني پليس‌راه


استفاده از دوربين‌هاي کنترل سرعت و گشت‌هاي نامحسوس در طرح تابستان پليس است/برخورد باسرعت و سبقت غير مجاز، رعايت نکردن فاصله طولي، استفاده از تلفن همراه، نبستن کمربند ايمني و حرکت نکردن در بين خطوط تشديد مي‌شود

فرمانده پليس راه کشور از آغاز طرح تابستاني پليس راهور در ابتداي هفته آينده خبر داد و گفت: استفاده از دوربين‌هاي کنترل سرعت و ثبت تخلفات و بکارگيري گشت‌هاي نامحسوس از مهمترين ويژگي‌هاي طرح پليس در تابستان امسال است.
سردار محسن بيگي با اشاره به اين مطلب افزود: طرح تابستاني پليس راه تدوين و با ابلاغ به نيروهاي عملياتي از ابتداي هفته آينده در سراسر کشور اجرايي مي شود.
وي ادامه داد: در طرح امسال تمهيدات ويژه‌اي با بکارگيري واحدهاي محسوس و نامحسوس پليس راه ديده شده تا مسيرهاي پرتراکم و ترافيکي کشور کنترل بيشتري شود
.فرمانده پليس راه کشور تصريح کرد: در طرح تابستاني امسال براي کاهش حضور فيزيکي پليس در محورها و افزايش ميزان کنترل از دوربينهاي کنترل سرعت و ثبت تخلفات استفاده مي شود.
بيگي تصريح کرد: در سال جاري محورهاي استانهاي گيلان، مازندران، چالوس، فيروزکوه، شيراز، مشهد، قم، اصفهان، خوزستان، فارس، هرمزگان، تهران، قزوين، زنجان، همدان و تبريز به دوربينهاي ثبت تخلفات و کنترل سرعت مجهز شده اند.
سردار بيگي گفت: اين دوربينها به صورت آن لاين اقدام به ثبت تخلفات و صدور جريمه کرده و اطلاعات را به مرکز کنترل ترافيک کشور ارسال مي کنند.
وي افزود: در طرح تابستاني امسال با توجه به اجراي طرح برخورد با 6 تخلف حادثه ساز شامل سرعت غير مجاز، سبقت غير مجاز، رعايت نکردن فاصله طولي، استفاده از تلفن همراه، نبستن کمربند ايمني و حرکت نکردن در بين خطوط ، برخورد با اين تخلفات با شدت عمل بيشتري انجام مي شود.
فرمانده پليس راه کشور گفت: در طرح تابستاني پليس راهور سازمان راهداري، اورژانس، هلال احمر، واحدهاي امداد خودرو و پليس انتظامي استانها به منظور پوشش انتظامي و امنيتي راه‌هاي مواصلاتي کشور با اين فرماندهي همکاري مي کنند.
گفتني‌ست، پيش از اين سردار اسکندر مومني رئيس پليس راهنمايي و رانندگي کشور گفته بود: در طرح تابستاني امسال مهمترين اولويت پليس راهور شناسايي و ساماندهي نقاط حادثه خيز است تا با هدف قرار دادن اين نقاط ميزان تصادفات و مرگ و مير ناشي از آن در ايام تابستان کاهش يابد...../تحلیل:ایلنارپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جشن عروسی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
تجهیزات تالار پارس
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
روغن خراطین
بوتاکس چگونه تزریق می شود؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تحلیل آماری

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.