نامه اعتراض آمیز نمایندگان به احمدی نژاد

 

وی با بیان اینکه این مشکلات به دلیل عدم آگاهی رحیم مشایی است ، افزود: تعبیر به مکتب ایرانی از انقلاب اسلامی موجب سوء برداشت قوی در غیر ایرانیان نسبت به انقلاب اسلامی خواهد شد و متاسفانه این اتفاق افتاده است.

نماینده مردم تهران در مجلس از نامه اعتراضی نمایندگان در پی اظهارات رئیس دفتر رئیس جمهور خبر داد و از دفاع رئیس جمهور از اظهارات رئیس دفترش انتقاد کرد .

به گزارش خبرنگار پارلمانی مهر ، غلامرضا مصباحی مقدم نماینده تهران در مجلس در حاشیه جلسه علنی امروز مجلس در پاسخ به سئوال خبر نگار مهر درباره اظهارات اخیر رئیس جمهور  گفت: رحیم مشایی اظهار نظرهایی می کند که خارج از حیطه وظایف و اطلاعات و معلومات وی است.

وی با بیان اینکه این مشکلات به دلیل عدم آگاهی رحیم مشایی است ، افزود: تعبیر به مکتب ایرانی از انقلاب اسلامی موجب سوء برداشت قوی در غیر ایرانیان نسبت به انقلاب اسلامی خواهد شد و متاسفانه این اتفاق افتاده است.

مصباحی مقدم با تاکید بر اینکه از آغاز انقلاب اسلامی تمام همت امام و مقام معظم رهبری این بوده که انقلاب اسلامی را انقلابی برای احیاء اسلام محمدی بخوانند و تعبیر ناب اسلام محمدی تعبیری است که همه مسلمانان می پسندند ، افزود: تعبیر به مکتب ایرانی قطعا با موافقت تمامی مسلمانان روبرو نیست و موجب دوری مسلمانان از انقلاب اسلامی خواهد شد.

نماینده تهران با مطرح کردن این سئوال که آیا سخنان رحیم مشایی خدمت به انقلاب اسلامی  است و یا خیانتی ناخواسته است، گفت: دفاع رئیس جمهور مسئله مشایی را به مسئله دولت تبدیل می کند واین اصلا به صلاح نیست که رئیس جمهور حرف های مشایی را توجیه کند.

وی ادامه داد: متاسفانه رئیس جمهور در چند جلسه اقدام به توجیه سخنان مشایی کرده گرچه صحبت های مشایی قابل اصلاح است ، اما ضرورتی ندارد که دولت و شخص رئیس جمهور خودش را خرج مشایی کند.

عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز تاکید کرد: بهتر است رئیس جمهور به مشایی تذکر بدهد که پایش را گلیمش درازتر نکند و در عرصه هایی که نباید وارد شود وارد نشود و برای دولت مسئله نیافریند.

مصباحی مقدم گفت: رئیس جمهور باید بداند که کسانی که به سخنان مشایی اعتراض می کنند دلسوزان دولت و رئیس جمهور هستند ونه کسانی که برای دولت بخواهند مسئله آفرینی کنند.

وی  درادامه تاکید کرد: این رئیس دفتر رئیس جمهور است که برای دولت مسئله می سازد و هر از گاهی فضای آرام جامعه را با اظهارات بی معنای خود دچار تنش می کند و بهتر است رئیس جمهور به مشایی توصیه کند دست از این تنش زایی بردارد.

نماینده تهران به رئیس جمهور توصیه کرد به جای ایراد گرفتن به منتقدان مشایی و توجیه اینکه منتقدان دولت حرف های مشایی را نمی فهمند ، بهتر است به مشایی بگوید حرف هایش را برای کسانی بگوید که می فهمند و نه ملت ایران که نمی فهمند و نه نخبگانی که آنان نیز سخنان مشایی را خلاف مصالح ملی و انقلاب اسلامی و خط و مشی امام می دانند.

مصباحی مقدم گفت: نمایندگان مجلس نیز در اعتراض به این موضوع نامه ای تهیه کرده اند که در آن از رئیس جمهور می خواهند به رئیس دفتر خود تذکر دهد که به مشکلات دفتر رسیدگی کند...../تحلیل:تابناکرپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جشن عروسی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
تجهیزات تالار پارس
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
روغن خراطین
بوتاکس چگونه تزریق می شود؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تحلیل آماری

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.