تاريخ : | | نویسنده : donyayesms
فارس: بانوي قمي نوعي چادر جديد طراحي كرده است كه نياز به استفاده از مقنعه و پوشش‌هاي ديگري كه در فصل گرما ممكن است موجب ناراحتي بانوان شود را ندارد.‌

منصوره وطني با بيان اينكه چادر جديد در ظاهر هيچ تفاوتي با چادر سنتي ندارد، تصريح كرد: چادر جديد طوري طراحي شده كه نياز به استفاده از مقنعه و پوشش‌هاي ديگر نيست.

اين بانوي مبتكر كه ايده خود را در مركز رشد دانشگاه قم به ثبت رسانده است، اضافه كرد: تاكنون حمايت‌هاي مالي لازم براي عرضه اين محصول در بازار پوشاك صورت نگرفته است و بنابر اين چادر جديد فعلا در حد يك ايده باقي مانده است.

وي در ادامه اظهار داشت: ما اگر به اسلام هم معتقد نباشيم به حكم عقل حجاب امر ضروري است.

وطني در خصوص هدف خود از طراحي اين چادر گفت: سعي كردم در يك اقدام عملي وارد عرصه توليد و بازارشده و فرهنگ مهجور و مظلوم حجاب را با طراحي يك الگوي كامل از چادر نهادينه كنم.

وي گفت: متاسفانه ويترين مغازه‌ها پر از چادرهاي ملي و دانشجويي است كه به نظر من اين اقلام چادر با اصل موضوع حجاب در تضاد است.

اين بانوي مبتكر بيان داشت: معتقدم ما هيچ نيازي به تغيير ماهيت چادر سنتي نداريم و بايد به همان فرم چادر پايبند باشيم، به همين دليل چادري طراحي كردم كه در ظاهر تفاوتي با چادر سنتي ندارد اما سعي كرده‌ام معايب چادر را براي خانم‌هايي كه هنگام رانندگي يا در محيط كار نياز به آزادي دست‌هايشان دارند، برطرف كنم.

اين پژوهشگرعلوم ديني دلايل استفاده جامعه زنان كشور از چادر مشكي را مورد توجه قرار داد و گفت: در زمان طاغوت مبارزان زن به خاطر اينكه شناسايي نشوند از رنگ مشكي استفاده كردند، اما پس از انقلاب برخي از آقايان مسئول بر استفاده زنان از چادر مشكي در ادارات دولتي اصرار كردند.

وطني با بيان اينكه استفاده از اين رنگ شرعا مكروه است، يادآورشد: براساس احكام حج بانوان براي طواف كعبه بايد از چادر سفيد استفاده كنند.

رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جشن عروسی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
تجهیزات تالار پارس
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
روغن خراطین
بوتاکس چگونه تزریق می شود؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تحلیل آماری

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.