تاريخ : | | نویسنده : donyayesms

عصر ایران – روزنامه کیهان در خبری ، سخنرانی " مجید قائمی حیدری " یکی از دیپلمات های ایرانی که اخیرا از بند نیروهای آمریکایی در عراق آزاد شده اند را منتشر کرد.

به گزارش عصر ایران ، کیهان نوشت: " ديپلمات آزاد شده ايراني حوادث پس از انتخابات را طراحي آمريكايي ها دانست. مجيد قائمي حيدري ديپلمات آزاد شده ايراني كه در تاريخ 21 تيرماه از بند نظاميان آمريكايي آزاد شد، در محفلي با عنوان «شبي با شهدا در پرتو قرآن» به بيان بخشي از خاطراتش در دوران اسارت پرداخت و گفت: آمريكايي ها فكر مي كردند اگر به ما در دوران اسارت سخت گيري كنند، جمهوري اسلامي چشم بسته به خواسته هاي آنها پاسخ خواهد داد اما ديديم كه اين گونه نبود و آمريكايي ها شكست خوردند".

وي افزود: آمريكايي ها كه به اهداف خود از دستگيري ديپلمات ها نرسيدند، تصميم به تغيير نوع برخوردشان گرفتند و پس از مدتي اسارت در انفرادي، ما را به مكاني بدتر از آنجا بردند.
اين ديپلمات آزاد شده، حوادث پس از انتخابات را از پيش طراحي شده دانست و افزود: از همان ابتداي دستگيري ما توسط آمريكايي ها، آنها دائما در بازجويي هايشان به ما اينگونه القا مي كردند كه اگر شما آزاد شويد شايد براي خانواده هايتان قهرمان باشيد اما براي ايران قهرمان نخواهيد بود و به نوعي اين مسئله را بيان مي كردند كه حكومت ايران در حال تغيير است.

وي با اشاره به خوشحالي آمريكايي ها از اوضاع پس از انتخابات ايران اظهار داشت: يك روز يكي از آمريكايي ها با حالت خوشحالي زايدالوصفي تعدادي از عكس هاي اغتشاشات تهران را براي ما آورد و اعلام كرد كه جمهوري اسلامي كارش تمام است و عكس ها را به عنوان مدرك به ما ارائه داد.

قائمي حيدري تاكيد كرد: تا زماني كه ملت ايران هوشيار است، دشمنان اسلام اجازه هيچگونه تجاوزي را پيدا نخواهند كرد.

وي در پايان گفت: بعد از آزاديمان با مقايسه گفته هاي آمريكايي ها در زندان با حوادث بعد از انتخابات به اين نتيجه رسيديم كه دشمنان از مدت ها پيش براي نظام مقدس جمهوري اسلامي در پي توطئه بوده اند.

 رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جشن عروسی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
تجهیزات تالار پارس
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
روغن خراطین
بوتاکس چگونه تزریق می شود؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تحلیل آماری

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.