بالاخره بعد از يك هفته از شروع تغييرات معاونين در وزارت راه و ترابري، بالاخره گردونه تغييرات به سيد مهدي هاشمي نيز رسيد.

به گزارش ایلنا با شروع تغييرات مديريتي در وزارت راه و ترابري همواره نام سيد مهدي هاشمي به عنوان اصلي‌ترين عامل تغييرات مطرح بود و حتي اظهارات محمدعلي‌ايلخاني سرپرست سابق سازمان هواپيمايي و برخي اظهارنظرهاي مديريتي صحت اين ادعا را تائيد مي‌كردند تا اين كه بعد از يك هفته و تعجيل براي برگزاري مراسم‌هاي توديع و معارفه مديراني كه سابقه ديرينه‌اي را در وزارت راه و ترابري داشته‌اند اين شبهه را ايجاد مي‌كرد كه در پس اين تغييرات عجولانه، تغيير مهم ديگري در راه است.

بر اين اساس در ساعات اوليه صبح امروز بالاخره دليل اصلي تعجيل در بركناري 5 معاون و مدير(رييس سازمان هواپيمايي، مدير عامل شركت توسعه زير ساخت، مدير عامل شركت هما، رييس28 ساله سازمان هواپيمايي وتغييرمديرروابط عمومي) در مجموعه وزارت راه ‌و ترابري كه در حيطه وزير راه و ترابري بود و توسط هاشمي صورت گرفت با بركناري شخص او به نقطه‌اي تازه رسيد.

اين گونه به نظر مي‌رسد؛ مرد تغييرات وزارت راه و ترابري كه بنا به گفته برخي آگاهان گزينه اصلي احمدي‌نژاد براي وزارت رفاه است با توجه به احتمال بركناري خود در اين مدت اندك سعي كرد تا با اعمال نفوذ، تغييرات ريشه‌اي را در وزارت راه و ترابري اعمال كند و سپس به سمت ميدان ونك و نشستن بر روي صندلي وزارت رفاه اقدام كند.

حميد بهبهاني البته تنها سيدمهدي‌هاشمي قائم مقام خود را بركنار نكرد و همزمان حكم تغييرحسن زياري معاونش و مدير راه آهن را نيز همزمان امضا كرد تا دو تغيير را با نام يك مدير جديد ثبت كند. وزير راه اين بار وزير نيرو در دولت نهم را از قرارگاه خاتم فرا خواند تا حكم جديدش را با نام قائم مقام و مديرعامل راه آهن را با نام وي ثبت كند.

تاكنون حسن زياري مديريت راه‌آهن را برعهده داشت و وي درزمان انتخاب وزير راه وترابري همواره يكي از گزينه‌هايي بود كه براي جايگزيني حميد بهبهاني وزير راه و ترابري مطرح بود.

وي در آخرين اظهار نظر ش درباره احتمال بركناري‌اش با خنده به خبرنگار ايلنا؛ گفت: " هر روزي كه اين اتفاق بيفتاد من خوشحال خواهم شد و به دانشگاه باز خواهم گشت."

وي همچنين در گفت‌وگو با خبرنگار ايلنا خبر بركنار خود را تائيد كرد.  

رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جشن عروسی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
تجهیزات تالار پارس
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
روغن خراطین
بوتاکس چگونه تزریق می شود؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تحلیل آماری

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.