تاريخ : | | نویسنده : donyayesms
ایلنا: در حالي كه وزير كشور دو روز پيش طي سخناني تغيير گسترده استانداران را تكذيب كرده بود، اما برخي اخبار حكايت از آغاز تغييرات در استانداري‌هاي كليدي و بخصوص تهران دارد.  
در حالي كه مرتضي تمدن استاندار فعلي تهران سه روز پيش در ديدار با مجمع نمايندگان استان تهران گفته بود كه خدمت در استان تهران را با چیز ديگري عوض نمی‌کند، نام فاطمه آجرلو وزير معرفي شده احمدي‌نژاد براي وزارت رفاه و تامين اجتماعي كه با عدم راي اعتماد نمايندگان رو به رو شد و مورد حمايت طيف سياسي رايحه خوش خدمت است، به عنوان جدي‌ترين گزينه براي استانداري تهران شنيده مي‌شود. همچنين از سوي ديگر، طاهايي استاندار فعلي قزوين كه از افراد مورد حمايت اسفنديار رحيم مشائي است هم براي اداره اين استان كليدي كه احتمالا در آينده نزديك تبديل به دو استان خواهد شد،مطرح است.
همچنين گفته مي‌شود اگر تغيير در استانداري تهران محقق شود، تمدن به عنوان معاون پارلماني رئيس‌جمهور منصوب خواهد شد.
از سوي ديگر خبر مي‌رسد،صفرعلي براتلو معاون سياسي استاندار فعلي تهران هم احتمالا به بجنورد خواهد رفت و استانداري خراسان جنوبي را بر عهده مي گيرد.
در هر صورت در روزهاي آينده مشخص مي شود كه آيا مانند موارد بسيار زياد ديگر كه دولتمردان دولت نهم و دهم ابتدا امري را تكذيب مي‌كنند و سپس آن را انجام مي دهند، تغييرات گسترده در مديريت استانها محقق خواهد شد، يا اينكه اين سطح مديريتي كشور بدون كمترين دست خوردگي در دولت دهم نيز كار خود را ادامه خواهد داد؟
از سوي ديگر در حالي كه مصطفی محمد نجار در جریان بررسی صلاحیتش به عنوان وزیر کشور در مجلس وعده داده بود که نظامیان را به عرصه مدیریت وزارت کشور نیاورد. اما او نه تنها در انتخاب صلاحی که در تغییر معاون پارلمانی‌اش نیز این وعده را نادیده گرفت.
به همين دليل نظامي بودن وزير جديد كشور و از سوي ديگر، تمايل تيم احمدي‌نژاد به انتصاب مديران همسو با‌ آنان، احتمال تغيير در استانداري‌ها را قوي‌تر مي‌كند و همين عوامل گمانه زني‌ها را بيشتر كرده است.
اما فاطمه آجرلو كيست؟
فاطمه آجرلو یکی از نمایندگان زن در دوره هشتم مجلس شورای اسلامی است. او هم اکنون به نمایندگی از مردم کرج و اشتهارد در مجلس شورای اسلامی حضور دارد و دارای مدرک کارشناسی روانشناسی بالینی و کارشناسی ارشد روانشناسی شخصیت است.آجرلو در حوزه علمیه نیز تحصیل کرده و پیش از انتخابش به سمت نمایندگی مجلس، مسئول بسیج دانشجویی در دانشگاه آزاد اسلامی کرج و مسئول بسیج دانشجویی واحد خواهران استان تهران بوده‌است.
آجرلو تلاش زيادي براي استان شدن كرج انجام داد و در اين راه نيز موفق بود و به همين دليل شايد احمدي‌نژاد اورا براي استانداري تهران برازنده ببيند.
در صورتي كه آجرلو استاندار تهران شود،اولين استاندار زن بعد از انقلاب خواهد بود كه اين نشان دهنده اصرار احمدي‌نژاد بر حضور زنان در مديريت اجرايي كشور است اگر دولت نشد،استانداري و اگر استانداري نشد،جاي ديگر و اين داستان ادامه خواهد داشت.......

رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جشن عروسی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
تجهیزات تالار پارس
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
روغن خراطین
بوتاکس چگونه تزریق می شود؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تحلیل آماری

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.