حسن قشقاوي از تغيير سخنگوي وزارت خارجه خبر داد و گفت: روز گذشته حكم پست جديدم را به عنوان معاون امور كنسولي مجلس و ايرانيان خارج از كشور از جناب آقاي وزير دريافت كردم.

به گزارش خبرنگار ايسنا ، سخنگوي وزارت امور خارجه‌ي كشورمان در نشست هفتگي خود با خبرنگاران، گفت: بخش عمده‌اي از اخباري كه درباره‌ي تغييرات در معاونت‌هاي وزارت خارجه در رسانه‌ها مطرح شده است درست است، اما وقتي جزييات آن مشخص شد به صورت رسمي در رسانه‌ها مطرح مي‌شود.

وي با بيان اينكه شايد امروز آخرين جلسه‌ي من با شما به عنوان سخنگو باشد در مورد سخنگوي جديد وزارت خارجه، گفت: تاكنون اين موضوع مشخص نشده است، اما جاي نگراني براي خبرنگاران نيست تا زماني كه سخنگو مشخص نشود آقاي وزير درباره‌ي موضوعات اظهارنظر خواهد كرد.

سخنگوي دستگاه ديپلماسي كشورمان همچنين در ارتباط با اظهارات سولانا در مورد اينكه مذاكرات جدي هسته‌يي هنوز شروع نشده و آيا قرار است در مورد موضوعات هسته‌يي‌مان در جلسات بعد مذاكره كنيم، تاكيد كرد: همواره گفته‌ايم اهل تعامل و مذاكره هستيم اما محور مذاكرات بسته‌ي پيشنهادي ايران بوده است و آنها نيز پذيرفته‌اند كه در جلسه‌ي دوم هم در چارچوب اين بسته‌ي فراگير مذاكرات انجام شود.

قشقاوي همچنين از ديدار معاون اول رييس جمهور كشورمان با نخست‌وزيران چين و روسيه در حاشيه‌ي اجلاس روساي جمهور در شانگهاي خبر داد.

رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جشن عروسی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
تجهیزات تالار پارس
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
روغن خراطین
بوتاکس چگونه تزریق می شود؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تحلیل آماری

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.